ГоловнеЗдоров'я

Надійний спосіб продовжити життя

Надійний спосіб продовжити життя
Надійний спосіб продовжити життя

Існує думка, що людський організм при правильному поводженні з ним, може працювати без збоїв до 150 років. Але ми самі щодня скорочуємо своє життя. А, між тим, жити довго і щасливо так просто!

Принаймні, так стверджує новий віце-президент Американської Академії Антивіковий медицини, який має великий досвід роботи на кафедрі нейрохірургії Піттсбурзького Університету, Джозеф Марун, який виступив з заявою, що стосується самого надійного способу продовження життя і збереження молодості.

Так, на думку Марун, основна проблема сучасної людини – це продукти харчування: «Найбільш руйнівний вплив на організм надають не погані звички або агресивна дія навколишнього середовища, а продукти, які ми вживаємо. Неправильне харчування – основна причина розвитку найбільш поширених захворювань, що скорочують тривалість життя: серцево-судинні та онкологічні хвороби, старече слабоумство і ряд супутніх захворювань – все те, що заважає нам жити довше ».

Професор Джозеф Марун пропонує бажаючим продовжити своє перебування в «цьому світі» почати з простого – слідувати чітким графіком прийому їжі, в черговий раз звертаючи увагу на важливість сніданків.

Сніданок – основа людського харчування. Він обов’язково повинен складатися з продуктів з високим вмістом клітковини: вівсяні або пшеничні пластівці і фрукти – ідеальний сніданок.

Звертає увагу Марун на необхідність вживання зеленого чаю – напою вкрай корисного. Високий вміст антиоксидантів в зеленому чаї сприяє тонізації організму, виведенню токсинів і шлаків, а також нормалізації рідинного балансу.

Обід – також важливий для організму. Зарядитися енергією на залишок дня, як стверджує доктор, краще всього за допомогою продуктів з високим вмістом білка: поєднання пісного м’яса і овочів вирішує відразу кілька завдань. Природно, в першу чергу, позбавляючи від почуття голоду. А далі – наповнює організм корисними мікро і макроелементами і покращує обмін речовин. Найважливішим продуктом на кожен день Марун називає броколі, що поєднує в собі унікальний склад активних речовин, що сприяють нормалізації травлення і захищаючи від безлічі захворювань.

Що стосується вечері, то тут рекомендації стандартні – обов’язково риба і морепродукти (як джерело корисних ненасичених жирів і кислот) і цільнозерновий хліб (в якості профілактики енергетичних збоїв).

Кращим чином харчування, на думку професора Марун, є Середземноморська дієта – найбільш корисна організму, оскільки поєднує в собі збалансований склад продуктів, службовців хорошою профілактикою різних захворювань.

Ну і, звичайно, активний спосіб життя та відмова від шкідливих звичок ще нікому не завадив.

Важко сказати, чи зможе професор перевірити точність своєї теорії, згідно з якою, слідування такій дієті, істотно продовжує людське життя, але суть її проста і абсолютно життєздатна.

Back to top button