ГоловнеПерерва

На деокупованій Харківщині через нестачу вчителів онлайн-уроки проводять студенти

На деокупованих територіях Харківщини через нестачу вчителів до навчального процесу залучили 60 студентів із двох вишів.

Про це повідомила пресслужба Харківської обласної військової адміністрації.

«Через повномасштабне вторгнення рф зруйновано не тільки заклади освіти, а й зменшилася кількість педагогів. До викладання шкільних дисциплін, зокрема і на деокупованих територіях, доєдналися 44 здобувачі освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди та 16 представників Харківської гуманітарно-педагогічної академії», – повідомили в департаменті науки та освіти ОВА.

Зазначається, що молоді спеціалісти викладають українську мову та літературу, географію, історію та право, біологію, хімію, англійську та німецьку мови тощо.

За інформацією ОВА, через обстріли рф ще не в усіх школах області вдалося відновити навчальний процес. Зокрема, у прикордонній Вовчанській громаді Чугуївського району нараховується 18 закладів загальної середньої освіти, з них шість запрацювали з 1 грудня дистанційно.

Загалом, за даними департаменту освіти, до початку повномасштабного вторгнення рф у Харківській області нараховували 21 525 вчителів, наразі їхня кількість зменшилася до 18 574 осіб.

Back to top button