ГоловнеПерерва

МОЗ: У кожній школі має бути медичний працівник

У кожній школі має бути медичний працівник.

Про це у своєму Facebook повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, коментуючи ухвалену постанову уряду «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти».

Пряма мова:

У кожному закладі загальної середньої освіти, не залежно від форми власності, має бути медичний працівник!

Це безпека наших дітей. Під час навчального процесу учні повинні бути забезпечені постійним моніторингом стану здоров’я.
Сьогодні Уряд прийняв постанову «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти» ініційовану та розроблену Міністерством охорони здоров’я.

Відповідно до затвердженого Порядку, медичне обслуговування може здійснюватися медичними працівниками, які входять до штату таких закладів освіти, а у випадку відсутності у закладі освіти медичного працівника, можна укласти договір із будь яким закладом охорони здоров’я про медичне обслуговування.

Медичне обслуговування саме в закладі освіти передбачає низку заходів, зокрема:

  • здійснення контролю за своєчасністю проходження профілактичного медичного огляду та вакцинації;
  • інформування з питань вакцинації, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, збереження репродуктивного здоров’я, протидії поширенню серед учнів звичок, небезпечних для їх фізичного та психічного здоров’я.

Нагадаємо, що учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання після локдауну.

Back to top button