ГоловнеПерерва

Учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання після локдауну

Учні випускних класів у школах по Україні повернуться до змішаної форми навчання після завершення посилених карантинних заходів, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації. Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у Telegram-каналі.

“Повернення учнів випускних 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання, на мою думку, є вкрай необхідним та важливим. Після завершення посилених карантинних заходів, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання. В областях, де показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, порушуватиму питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти”, – заявив Шкарлет.

При цьому він зауважив, що спілкуючись з учителями, чує про їхні перестороги з приводу відсутності очного спілкування з учнями. Й не менше хвилюються батьки та самі школярі, яким впродовж поточного навчального року довелося готуватися до ЗНО та ДПА переважно в дистанційній формі.

“Маємо бажання та наміри також відновити повноформатне або змішане навчання для школярів інших класів”, – повідомив голова МОН.

“Тривають відповідні консультації з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком”, – зазначив він.

Нагадаємо, що у Верховній Раді пропонують заборонити перенесення вихідних та робочих днів через свята.