ГоловнеПерерва

МОЗ: допуск вчителів на роботу може бути тільки після проведення термометрії

З початку навчального року учням 1-4 класів буде дозволено пересуватися школою без маски або респіратора. Так, найближчим часом МОЗ на своєму сайті оприлюднить рекомендації щодо дотримання протиепідемічних правил у школі. Про це під час брифінгу у вівторок повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“У нас за тиждень буде розпочинатися навчання у школах, і всі хвилюються, яким чином відбуватиметься навчання і яким чином дотримуватися тих правил, які встановлені в школах… Для учнів 1-4 класів пересування приміщеннями закладу освіти буде дозволятися без використання маски або респіратора. У регіонах, що відносяться до “помаранчевого” рівня, педагогам у процесі викладання навчання дисципліни буде рекомендовано використовувати захисні щитки. Якщо регіон перебуває у “жовтій” або “зеленій” зоні – то просто дотримуватися відповідної дистанції”, – зазначив міністр.

Він також вказав, що допуск вчителів на роботу може бути тільки після проведення термометрії.

“У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби у когось із учнів, то весь клас повинен піти на самоізоляцію. Дозатори та антисептики повинні знаходитися у закладі тільки на вході, у подальшому ми рекомендуємо після кожного уроку ретельно мити руки. Усі ці рекомендації у доступній формі, я думаю, що сьогодні, будуть викладенні на сайті Міністерства охорони здоров’я”, – додав Степанов.

Нагадаємо, нормативно-правові документи щодо організованого початку нового 2020/2021 навчального року.

Back to top button