ГоловнеОсвіта і IT

МОН запрошує студентів ІТ-напрямів

Start-Up- Шкільне життяЗ 15 вересня 2014 року за підтримки Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнський конкурс інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки.

Ключовою метою Конкурсу є популяризація інноваційної та підприємницької діяльності студентів комп’ютерних напрямів навчання і об’єднання зусиль вищих навчальних закладів та ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу студентів.

До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України. Термін подання заяв від команд для участі у Конкурсі: з 15 вересня до 30 листопада 2014 року. Більш детальна інформації за посиланням: віртуальне інноваційне середовище (ВІС). Подання заяв здійснюється лише з використанням інформаційної системи ВІС.

У рамках Конкурсу планується проведення низки тренінгів та практикумів з інноваційної діяльності. На переможців Конкурсу чекають цінні призи та можливість стажування в провідних університетах Європи.

У 2014-2015 рр. Конкурс проводиться як частина виконання Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (530576-TEMPUS-1-2012-1-SE-TEMPUS-SMHES), у партнерстві між університетами Євросоюзу та України. Партнерами проекту з боку Євросоюзу є: Linnaeus University (університет Ліннея, Векше, Королівство Швеція), Dublin City University (Дублінський міський університет, Дублін, Республіка Ірландія), Oxford Brookes University (Університет Оксфорд Брукс,  Оксфорд, Велика Британія), Pedro Nunes Institute (Інститут Педро Нунес, Португальська Республіка), IKEA (Королівство Швеція), SIGMA Kudos (Сігма Кудос, Королівство Швеція). Українську сторону представляють: Харківський національний університет радіоелектроніки, Одеський національний політехнічний університет, Національний університет «Львівська політехніка»,  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Вінницький національний технічний університет.

Контактні особи: від МОН: Данчевська Марія Володимирівна, головний спеціаліст відділу фундаментальних та прикладних досліджень МОН України. Від Оргкомітету Конкурсу: Крісілов Віктор Анатолійович, Одеський національний політехнічний університет, (048) 705-83-28;it.eureka.ua@gmail.com; Войтко Вікторія Володимирівна, Вінницький національний технічний університет, (095) 432-80-70, dekanfki@i.ua; Завалій Тарас Ігорович, Національний університет «Львівська політехніка», taras.zavaliy@gmail.com; Каук Віктор Іванович, Харківський національний університет радіоелектроніки, (057) 702-13-85,victor.kauk@gmail.com.

Back to top button