ГоловнеПерерва

МОН і The LEGO Foundation продовжать співпрацю

30 листопада 2021 року, підписано новий Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation щодо співпраці у сфері освіти та науки.

МОН співпрацює з Тhe LEGO Foundation з 2010 року. Місією фонду є надихати та розвивати творців майбутнього, метою – упровадження ігрових і діяльнісних методів навчання в освітній процес закладів дошкільної, загальної середньої та вищої освіти, задля всебічного розвитку та формування наскрізних умінь.

У межах співпраці імплементуються чотири проєкти:

  • проєкт «Сприяння освіті» в дошкіллі;
  • проєкт підтримки Нової української школи;
  • проєкт впровадження модулів і спецкурсів із діяльнісних методів навчання в освітні програми закладів вищої освіти та закладів післядипломної педагогічної освіти;
  • проєкт із підтримки наукових і моніторингових досліджень в Україні, зокрема залучення міжнародних наукових інституцій.

The LEGO Foundation за підтримки МОН до кінця 2023 року продовжить реалізацію моніторингового дослідження «Ефективність впровадження “Навчання через гру” в освітньому процесі Нової української школи» у співпраці з Австралійською радою освітніх досліджень і Українською асоціацією дослідників освіти. Під час дослідження здійснюватиметься моніторинг рівня сформованості читацької та соціально-емоційної компетентностей.

The LEGO Foundation продовжить імплементацію модулів і спецкурсів з ігрового та діяльнісного підходів у програми підготовки педагогів у ЗВО, а також у закладах післядипломної педагогічної освіти. До співпраці залучено 14 закладів післядипломної педагогічної освіти та 23 заклади фахової передвищої та вищої освіти.

Читайте також:  ДСЯО: 7 причин ініціювати інституційний аудит шкіл

 

Back to top button