Конспекти уроків географії 9 класУсі уроки географіїФайли

Машинобудування в Україні. Найбільші центри виробництва транспортних засобів, промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, побутової електротехнічної та електронної продукції (9 клас. Географія)

Тема. Машинобудування в Україні. Найбільші центри виробництва транспортних засобів, промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, побутової електротехнічної та електронної продукції. Підприємства машинобудування свого регіону. Практична робота 7. Позначення на контурній карті України центрів виробництва  транспортних засобів та пояснення чинників їх розміщення.

Мета: сформувати знання про значення, місце машинобудування у господарстві держави, його галузеву і територіальну структуру; пояснити чинники розміщення підприємств галузі; формувати навички роботи з економічними картами; виховувати економічну культуру та економічне мислення.

Тип уроку: комбінований.

 Обладнання: підручник географії, атлас, карта «Машинобудування та металообробка», картки, зошити для практичних робіт, статистичні дані розвитку галузі.

Терміни та поняття: машинобудування, транспортне (автомобільне, залізничне, авіаційне, суднобудування), точне (електротехніка, електроніка, приладобудування) машинобудування, найбільші центри машинобудування в Україні – Харків, Київ, Дніпро,  Запоріжжя, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Львів та ін.

Завантажити: Машинобудування в Україні. Найбільші центри виробництва транспортних засобів, промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, побутової електротехнічної та електронної продукції (9 клас. Географія) (Розмір: 99.5 KB, Завантажень: 520)
Back to top button