день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Людей, які сплять менше п’яти годин, можна сміливо прирівняти до курців

За словами лікарів, недостатній сон виробляє такий же ефект, як і куріння, передає The Telegraph з посиланням на професора Рассела Фостера з Університету Оксфорда. Професор вважає: недосипання підриває здоров’я націй. Іноді розумові здібності людини настільки страждають, що її стан можна порівняти з сп’янінням.

Також було встановлено: нічні робочі зміни прискорюють процес старіння, підвищують ризик раку, хвороб серця і діабету 2 типу. За словами професора, основна проблема полягає в тому, що багато хто хвалиться своїм недосипанням. Між тим, вони не розуміють, наскільки страждає здатність приймати рішення, спілкуватися з іншими людьми, емпатія, обробка інформації, розвивається імпульсивність.

Люди, змушені прокидатися до світанку, просто не можуть функціонувати так само, як люди, які сплять 7-8. Їх стан можна порівняти з вживанням кількох порцій віскі або пива. Все це говорить про те, що організм людини не так вже добре адаптується до зміни графіка .

Шкільне життя