Головне

Lenovo представила нові моноблоки

Lenovo представила нові моноблоки
Lenovo представила нові моноблоки
На цьому тижні Lenovo показала чотири нові моноблока з дуже непоганою начинкою, поліпшеним менеджментом кабелів і новими опціями установки, що включають Lenovo ThinkCanter UltraFlex Stand. Ця підставка дозволяє налаштовувати положення екрану в дуже широких межах по вертикалі і горизонталі. Усередині моноблоків встановлені процесори Intel Core четвертого покоління. У деяких моделях встановлені дискретні відеокарти і SSD-диски.

Комп’ютери також підтримують технологію WiDi, що дозволяє підключати їх до ноутбуків або інших дисплеям. Один з нових моноблоків – ThinkCenter E93z, який з’явиться у продажу у вересні за ціною $ 699. Lenovo заявляє, що ця модель найтонша з усіх коли-небудь створених моноблоків бізнес-класу. ThinkCenter E93z підтримує десятикрапковий мультитач і несе в собі процесор Intel Core i7 четвертого покоління. Також за бажанням клієнта в ній може бути встановлена ​​відеокарта Nvidia GeForce 720 з 1 Гб пам’яті. 21.5-дюймовий дисплей має роздільну здатність FullHD.

Ще два нових моноблока Lenovo – E73z і M73z – будуть доступні в кінці вересня і жовтні відповідно за ціною $ 599. Ці дві моделі заявлені як ідеальні для відеоконференцій і VOIP-дзвінків – в них встановлені 720p-камери і мікрофони із згладжуванням шумів. У M73z також встановлений чіп безпеки TPM і жорсткий диск з підтримкою автоматичної зашифровуваної даних.

Останнім з представленим моноблоків є M73, який нічим особливим не відрізняється і з’явиться на прилавках в жовтні за ціною $ 439.

Back to top button