Конспекти уроків хімії 7 класУсі уроки хіміїФайли

Кисень. Добування кисню в лабораторії. Поняття про каталізатор. Реакції розкладу (7 клас. Хімія)

Тема: Кисень. Добування кисню в лабораторії. Поняття про каталізатор. Реакції розкладу.

Мета: закріпити поняття про елементи та прості речовини на прикладі Оксигену й кисню; розглянути способи добування кисню в промисловості та лабораторії; ознайомити з історією відкриття кисню та поширеністю елемента Оксигену в природі; узагальнити відомості про повітря та його склад; сформувати поняття про каталізатор та реакцію розкладу на прикладі реакцій добування кисню.

Корекційна мета: розвиток аналітичного сприймання та узагальнення; розвиток уміння використовувати набуті знання в нових ситуаціях.

Обладнання: Періодична система хімічних елементів Д. і. Менделєєва; лабораторний штатив з муфтою та лапкою, нагрівний прилад, пробірки, газовідвідна трубка, кристалізатор (або великий хімічний стакан), вата, хімічні стакани.

Матеріали:   калій   перманганат,   гідроген  пероксид,   манган(ІV) оксид.

Базові поняття та терміни: Оксиген, кисень, прості та складні речовини, каталізатор, реакція розкладу.

Тип уроку: комбінований.

Методи та прийоми: пояснювально-ілюстративні: розповідь, демонстрації; словесні: бесіда; наочні: лабораторний дослід; практичні: розв’язування задач; репродуктивні; частково-пошукові; інтерактивні; дослідницькі.

Завантажити: Кисень. Добування кисню в лабораторії. Поняття про каталізатор. Реакції розкладу (7 клас. Хімія) (Розмір: 26.2 KB, Завантажень: 167)
  
Back to top button