БатькамГоловне

Куди звертатись батькам, якщо у школі порушують карантинні правила

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, куди звертатись батькам у разі недотримання протиепідемічних правил у школах.

Про це він повідомив в інтерв’ю ТСН.ua , повідомляє НУШ.

“Контроль за дотриманням санітарного законодавства покладено на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів і захисту прав споживачів. Саме вони повинні виходити і контролювати. Це така функція контролю держави.

За всім іншим повинні дивитися: класний керівник за тим, що відбувається у класі; директор школи відповідальний за дотримання санітарних вимог на території школи“, – зазначив головний санітарний лікар.

У разі виявлення порушень батьки повинні телефонувати до територіального управління департаменту Державної служби з питань безпечності харчових продуктів.

“Спілкування з батьками, батьків з класним керівником і контроль з боку держави, а також контроль з боку органів місцевого самоврядування, які є власниками шкіл і інших навчальних закладів – це якраз отой комплекс, який повинен забезпечити виконання протиепідемічних норм”, – переконаний Ляшко.

Нагадаємо, що українським школярам можуть зробити додаткові канікули через майбутні місцеві вибори.

Back to top button