Здоров'я

Кроком руш!

Кроком руш!
Кроком руш!
Вчені з Пітсбургського університету з’ясували, що півгодинні щоденні прогулянки знижують ризик розвитку діабету 2-го типу як у повних людей, так і у тих, хто не має зайвої ваги.

– Швидка ходьба протягом 40-45 хвилин на день стимулює приплив крові до мозку і сприяє поліпшенню мислення у людей у ​​віці за 60.
– Кожен крок при ходьбі робить на стопи навантаження, рівне подвоєною масі тіла, а при бігу – в 3-4 рази більше, ніж початкова вага.
– Канадські дослідники підрахували: якщо жінка 40 років вагою 70 кг буде проходити в день хоча б 3520 кроків (2,5 км), то за рік вона втратить 3 кг і вийде з групи ризику по остеопорозу.
– За 30 хвилин пішої прогулянки можна витратити близько 200 ккал .
– На 12% менше енергії витрачає людина, яка вільно розмахує руками при ходьбі, ніж та, яка намагається контролювати їх положення.
– Найкорисніша – скандинавська ходьба, так як в процесі заняття задіюється до 90% м’язів тіла і спалюється на 46% більше калорій, ніж при прогулянці швидким кроком.
– У порівнянні зі звичайною, скандинавська ходьба більш ефективно тренує серцево-судинну систему, так як під час прогулянки з палицями пульс прискорюється на 10-15 ударів на хвилину.
– Всього 15 хвилин ходьби, тобто близько 2000 кроків на день, в поєднанні з правильним харчуванням достатньо, щоб не поправлятися.
– У Дюкского університеті медицини в США виявили, що жвава 30-хвилинна прогулянка 3 рази на тиждень настільки ж ефективна, як вживання антидепресантів у людей середнього віку і старше.

Back to top button