день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Кожний десятий українець вважає фізичне покарання дітей нормальним явищем

Більшість українських дітей б’ють – ці дані досліджень озвучив дитячий фонд ЮНІСЕФ.

Учора, у Міжнародний день прав дитини у світі стартувала кампанія із нагадування дорослим про право на повагу дитячої гідності. 20 років тому було підписано Конвенцію ООН про права дітей, проте в Україні й досі вважається нормою фізичне покарання, – йдеться в сюжеті ТСН.

Психологи повторюють, що насильство над дитиною породжує дорослого кривдника. У європейських країнах уже 20 років як право дитини на захист від будь-якої форми насильства гарантується Конвенцією ООН. Україна конвенцію ратифікувала, проте і досі є в перших списках країн, де простягають руки до дітей.

Голова представництва фонду ООН в Україні Юкіє Мокуа розповів, що 61% українських дітей стали жертвою фізичного чи психологічного покарання. В Україні насильство поширене в різних закладах, наприклад, школах, інтернатах. Є і насильство приховане. Фахівці дивуються: кожний десятий українець вважає за норму фізичне покарання дитини. На вулицях, у школі, на дитячому майданчику – це можна побачити всюди. Дитячі організації закликають не проходити повз, коли бʼють дитину.

В Україні на обліку перебувають понад 100 тисяч дорослих, схильних до насильства над дітьми. Торік оштрафували 53 тисячі дитячих кривдників. Масштаби такого насильства є серед основних причин того, що дитяча агресія щороку зростає.