Конспекти уроків української літератури 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Контрольна робота № 4. «Гумористичні твори» (6 клас. Українська література)

Контрольна робота № 4. «Гумористичні твори»

Мета: виявити рівень учнівських знань, умінь та навичок із вивченої теми, закріпити їх; розвивати пам’ять, увагу, логічне мислення; вміння застосовувати здобуті знання під час виконання практичних завдань; акумулювати здобуті знання, формувати кругозір школярів; виховувати інтерес до наслідків власної праці, пошану до творчої діяльності; пунктуальність; раціональність у використанні навчального часу.

Тип уроку: контроль, корекція знань та вмінь.

Обладнання: тестові завдання і питання для контролю за темою у 2-х варіантах з різними рівнями навчальних досягнень школярів.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

ІІ. Повідомлення теми, мети й завдань  уроку. Мотивація навчальної діяльності.

«Рибки»

Зараз ми перевіримо вашу емоційну готовність до уроку. Виберіть рибку, колір якої вам найбільше подобається саме зараз. (Учням пропонуються на вибір різнокольорові рибки — жовті, червоні, сині, зелені.). У різних народів існує міф про те, що риба перевозить сонце, яке долає свій шлях уночі в океані. Жовтий колір рибки свідчить: ви готові до активної роботи. У добу середньовіччя риба стала символом духовної сутності, що прихована під покровом речей, які ми бачимо. В алхімічній традиції риба тлумачиться як символ містичного переродження. Ті з вас, хто обрав червону рибку, у цю хвилину насторожені, можливо, не готові до роботи, але здатні до «перетворення». Риба — символ родючості, життєдайності. Вибір синьої рибки свідчить, що під час роботи на уроці ви не тільки успішно впораєтеся із завданнями, а й виявите вміння творчо мислити. За японською міфологією опорою Землі є гігантська рибина. На цій рибині тримається Земля. Якщо ваш вибір — зелена рибка, то ви готові до розв’язання серйозних проблем.

Вірю, що з усіма завданнями ви легко впораєтесь. Спробуймо закріпити успіх!

Завантажити: Контрольна робота № 4. «Гумористичні твори» (6 клас. Українська література) (Розмір: 14.9 KB, Завантажень: 2710)
  
Back to top button