Головне

Конкуренція призводить до інновацій

Конкуренція призводить до інновацій
Конкуренція призводить до інновацій
На думку глави EA Labels Френка Гібо, битва між серіями Battlefield і Call of Duty йде на користь ігрової індустрії, компаніям-розробникам і студіям. Гібо впевнений, що саме завдяки протистоянню можливі інновації та подальший розвиток. Топ-менеджер відзначив, що Medal of Honor була вилучена з ротації, проте на її місце прийдуть інші франшизи.

«Говорячи про ротацію шутерів, ми маємо на увазі Battlefield, Titanfall і Battlefront», – пояснив Френк Гибо в інтерв’ю CVG.

Також представник Electronic Arts відповів на питання про подальшу долю Dead Space, яка розчарувала видавця слабкими продажами. За словами Гібо, франшиза заморожена, проте це не означає, що EA відмовилася від неї. «Ми дуже пишаємося серією, однак поки не готові робити будь-які анонси», – заявив глава EA Labels.

Він підкреслив, що в роботі знаходиться багато нових проектів, над якими трудяться окремі команди. «Немає нічого гірше, ніж намагатися займатися багатьма речами одночасно», – резюмував Френк Гібо.

Нагадаємо, реліз Battlefield 4 відбудеться наприкінці жовтня – початку листопада 2013 року, Call of Duty: Ghosts – 5 листопада. Ігри вийдуть на всіх основних платформах, в тому числі – консолях нового покоління.

Back to top button