Конспекти уроків зарубіжної літератури 8 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

«Конфлікт справжнього почуття і забобонів. Оспівування чистого пристрасного кохання Ромео і Джульєтти, вплив кохання на людську особистість (8 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА: «Конфлікт справжнього почуття і забобонів. Оспівування чистого пристрасного кохання Ромео і Джульєтти, вплив кохання на людську особистість (зміни в характерах головних героїв, їхня еволюція). Проблема життя і смерті. Трактування фіналу. Гуманістична цінність трагедії В. Шекспіра, її популярність серед різних поколінь»

Мета: розкрити пафос п’єси, що прославляє вірність в любові, непереможність щирого почуття, високу гуманність.

Завдання уроку :

навчальні: познайомити з трагедією «Ромео і Джульєтти», проаналізувати ключові сцени твору, розкрити основний конфлікт трагедії Шекспіра.

розвивальні: удосконалювати навички виразного читання монологів і діалогів, інсценувати ключові сцени трагедії

виховні: прищеплювати любов до зарубіжної літератури, виховувати високі духовно-моральні цінності через поняття істинного призначення слів : вірність, любов, гуманність.

Завантажити: «Конфлікт справжнього почуття і забобонів. Оспівування чистого пристрасного кохання Ромео і Джульєтти, вплив кохання на людську особистість (8 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 16.4 KB, Завантажень: 3635)
Back to top button