день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Комп’ютерні ігри допоможуть літнім людям впоратися з депресією

1Розвиваючі комп’ютерні ігри можуть бути такими ж ефективними в лікуванні депресії у літніх людей, як таблетки. Можливо, вони навіть корисніші, передає The New Zeland Herald . Ігри були розроблені з метою перевірити теорію про те, що старіння мозку можна звернути назад за допомогою інтенсивної практики. Вони спрямовані на те, щоб відновити функції навчання і пам’яті і розвинути навик прийняття рішень. Все це, в свою чергу, зменшує вираженість симптомів депресії.

Минулі дослідження показали: порушення психічних функцій пов’язані із зниженням ефективності антидепресантів. Незважаючи на деякі поліпшення, багато людей похилого віку все одно продовжували страждати. Таблетки діяли занадто повільно, ефекти були нестабільними, а ремісія спостерігалася лише у третини людей.

Вчені з США та Китаю запропонували 11 літнім людям протягом чотирьох тижнів грати в спеціальну навчальну комп’ютерну гру. Після дослідники оцінили їх рівень депресії і психічні функції. Як порівняння вчені використовували дані 33 літніх людей, протягом 12 тижнів проходили лікування з використанням антидепресанту.

В обох групах відзначалося зниження симптомів депресії. Дослідники вказують на те, що при використанні комп’ютерної гри ефект наступив швидше. Поліпшення з’явилися за 4 тижні замість 12. 72% учасників повністю позбулися депресії і увійшли в стан ремісії. Крім того, навчальна комп’ютерна програма справила позитивний вплив на психічні функції літніх людей.

  
Розвиваючі комп'ютерні ігри можуть бути такими ж ефективними в лікуванні депресії у літніх людей, як таблетки. Можливо, вони навіть корисніші, передає The New Zeland Herald . Ігри були розроблені з метою перевірити теорію про те, що старіння мозку можна звернути назад за допомогою інтенсивної практики. Вони спрямовані на те, щоб відновити функції навчання і пам'яті і розвинути навик прийняття рішень. Все це, в свою чергу, зменшує вираженість симптомів депресії. Минулі дослідження показали: порушення психічних функцій пов'язані із зниженням ефективності антидепресантів. Незважаючи на деякі поліпшення, багато людей похилого віку все одно продовжували страждати. Таблетки діяли занадто повільно, ефекти були нестабільними, а…

Оцінити

0