Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Команда повторення та її різновиди: цикли з передумовою. Практична робота № 12. «Розробка програм із циклічною структурою» (6 клас. Інформатика)

Тема: Команда повторення та її різновиди: цикли з передумовою. Практична робота № 12. «Розробка програм із циклічною структурою».

Мета:

  • подальше формування уявлення учнів про поняття «цикл»; ознайомити учнів з командами циклів, що використовується у мові програмування Скетч та командами з набору Вигляд;
  • розвивати логічне та алгоритмічне мислення учнів; підвищувати рівень інформаційної культури учнів; розвивати кругозір учнів;
  • виховувати дбайливе ставлення до комп’ютерної техніки, толерантного ставлення до товаришів, зацікавленості у вивченні предмета.

Обладнання: комп’ютерна програма Скетч, картки із алгоритмами, робочі зошити учнів, посібники

Усі конспекти уроків інформатики  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Команда повторення та її різновиди: цикли з передумовою. Практична робота № 12. «Розробка програм із циклічною структурою» (6 клас. Інформатика) (Розмір: 15.8 KB, Завантажень: 202)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*