ГоловнеПерерва

Кількість вакцинованих працівників освітньої сфери складає 46%

Кількість вакцинованих працівників освітньої сфери складає 46%.

Про це під час програми Свобода слова на ICTV сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, ця кількість вакцинованих освітян включає осіб, які пройшли щеплення як першою дозою вакцини, так і повний курс вакцинації.

При цьому, кількість вакцинованих осіб, які працюють в інших бюджетних відомствах, складає значно більший відсоток.

Зокрема, хоча б однією дозою вакцини щеплено більше 80% медичних працівників, працівників МВС – понад 80%, службовців Збройних сил більше 90%.

Загалом, за інформацією міністра охорони здоров’я, в Україні щонайменше однією дозою вакцини щеплено 17% дорослого населення, з яких 30% вакцинованих осіб є люди старше 60 років.

Нагадаємо, що з 00 год 00 хв 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. У зв’язку з цим у закладах освіти запроваджуються карантинні обмеження, які визначені постановою Уряду №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).

При «жовтому» рівні епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з документів:

  • жовтого COVID-сертифіката, який підтверджує щеплення однією дозою дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»);
  • зеленого COVID-сертифіката, який підтверджує повний курс однодозної чи дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»);
  • міжнародного свідоцтва про вакцинацію (видається сімейним лікарем після отримання повного курсу щеплення від COVID-19);
  • довідки 063 (видається сімейним лікарем після щеплення однією дозою дводозної вакцини);
  • COVID-сертифіката про одужання особи від зазначеної хвороби (сертифікати генеруватимуться після настання відповідної технічної можливості).
Back to top button