Конспекти уроків географії 8 класУсі уроки географіїФайли

Кількість населення в світі та Україні. Чинники, що впливають на кількість населення: природний рух, міграції. Міграційна політика держав (8 клас. Географія)

Тема уроку: Кількість населення в світі та Україні. Чинники, що впливають на кількість населення: природний рух, міграції. Міграційна політика держав.

Мета уроку: ввести поняття «кількість населення»; чинники, що впливають на кількість населення: природний рух, міграції; схарактеризувати  міграційну  політику держав; формувати вміння і навички роботи зі статистичними матеріалом, таблицями; виховувати свідомого громадянина України, відповідального за свою країну.

Тип уроку: урок вивчення й первинного закріплення нових знань.

Обладнання: карта адміністративно-територіального поділу України, роздавальний матеріал – таблиця, карта «Населення України», політична карта світу.

Опорні та базові поняття: «природний рух населення», «демографічний вибух», «демографічна криза», «демографічна політика», «еміграція», «імміграція».

Завантажити: Кількість населення в світі та Україні. Чинники, що впливають на кількість населення: природний рух, міграції. Міграційна політика держав (8 клас. Географія) (Розмір: 55.9 KB, Завантажень: 100)
Back to top button