Здоров'я

Канадські вчені рекомендують займатися спортом 1 раз на тиждень

Канадські вчені рекомендують займатися спортом 1 раз на тиждень
Канадські вчені рекомендують займатися спортом 1 раз на тиждень
За результатами дослідження, вчені з’ясували, що ризики розвитку різних захворювань у людей, що тренуються регулярно і тих, хто займається спортом раз на тиждень однакові.

Фахівці Королівського університету в Торонто впевнені, що заняття спортом один або два рази на тиждень протягом 2,5 годин, є не менш ефективними, ніж більш часті і тривалі тренування.

У результаті дослідження, вчені з’ясували, що неважливо яким способом і яку кількість разів на тиждень людина тренується. Важливо, щоб щотижнева сумарна кількість часу для виконання вправ складала як мінімум дві з половиною години, відзначають автори роботи.

Крім того, фахівці встановили, що ті, хто займається спортом нерегулярно, і ті, хто щодня виконує вправи, мають однаковий ризик розвитку у них різних захворювань.

Дослідження проводилося за участю близько 2,3 тисяч чоловіків і жінок у віці від 18 до 64 років. За допомогою датчика, що вимірює рухову активність, вчені фіксували результати тренувань піддослідних. За допомогою цього приладу замірявся обсяг рухової активності за хвилину.

Учасників розбили на дві групи: у першій були ті, хто тренувався до семи разів на тиждень, у другій ті, хто до чотирьох разів. Після цього випробувані здали аналізи крові і пройшли медогляд. Значної різниці між учасниками двох груп вчені не зафіксували.