ГоловнеПерерва

Із початку вторгнення рф в Україні зникли безвісти майже 2000 дітей

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україні зникли безвісти 1918 дітей. Про це повідомляє  Офіс Омбудсмена в Telegram.

“На гарячу лінію звернулись 1164 особи щодо розшуку 1918 дітей. Переважно це діти з Донецької (зокрема, міста Маріуполь), Київської та Харківської областей”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві заявили, що для недопущення випадків зникнення дітей велике значення мають превентивні заходи. Необхідно не залишати дитину саму або з малознайомими людьми, записати дитині контактні номери екстрених служб, дитина повинна пам’ятати прізвище/ім’я та адресу проживання, щоб поліція швидше знайшла батьків.

У Офісі Омбудсмена поінформували також і щодо того, що робити, якщо зникла дитина.

“Спочатку потрібно звернутися на цілодобову гарячу лінію Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – 0800-50-17-20. Заяви про розшук дитини у оперативному порядку розглядаються та передаються рятувальним, медичним та іншим органам і службам відповідно до порушених у зверненні питань”, – наголосили в пресслужбі.

Також необхідно заявити про зникнення дитини за номером 102 до органів поліції, які розпочнуть процедуру пошуку та повернення дитини.

Нагадаємо, що рашисти убили 232 дитини, поранених-430.

Back to top button