ГоловнеОсвіта і IT

Інформатику в школах оновлять. Пілотний проєкт стартує 1 вересня 2022 року

10 лютого 2022 року Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки України разом із проєктом EU4DigitalUA презентували проєкт оновлення змісту, освітніх ресурсів і підходів до навчання предмета інформатики в школах.

Михайло Федоров-Шкільне життя

Оновлення змісту і освітніх ресурсів предмета інформатики є частиною великої реформи IT-освіти України.

1 вересня 2022 року розпочнеться пілотування проєкту в 50 закладах загальної середньої освіти. А з 1 вересня 2023 року оновлений зміст предмета інформатики для закладів загальної середньої освіти буде реалізовуватися на загальнодержавному рівні.

Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України: «Один із наших ключових проєктів у рамках реформи IT-освіти — оновлення шкільного курсу з інформатики. У закладах освіти застаріле програмне забезпечення, не вистачає вчителів з ІТ-освітою, предмет викладають вчителі інших предметів. Це зовсім не ті уроки інформатики, які допоможуть дітям знайти себе в новому цифровому світі. Впевнений, що оновлені уроки з інформатики стануть тим першим базисом, який допоможе дітям потім легко знайти себе в IT-спеціальностях».

Проєкт ініційований Мінцифрою, реалізується проєктом EU4DigitalUA спільно з Міністерством освіти і науки України. EU4DigitalUA підтримує проєкт та організував тендер на відбір координатора, методиста, аналітика та ключових освітніх експертів, створив проєктний офіс та відповідні робочі групи.

Читайте також: Навчальний посібник із безпеки дітей в Інтернеті, розроблений компанією Google