день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Хто мало спить, той товстішає!

Дитина спить - Шкільне життяЗдоровий довгий сон дуже важливий для кожної людини, однак, як виявилося, для маленьких дітей він просто-таки життєво необхідний.

Адже якщо дитина недосипає, вона більше їсть, що може привести до ожиріння і інших проблем зі здоров’ям у подальшому.

Вчені з’ясували, що 16-місячні діти, які сплять менше десяти годин на день, споживають в середньому на 105 калорій більше, ніж ті, які сплять по тринадцять годин і більше. Таке збільшення добової калорійності з 982 до 1087 калорій становить цілих 10% від добової норми.

Зв’язок між їжею, вагою і сном була досліджена раніше на більш старших дітях і дорослих, проте в даній роботі в першу чергу був вивчений зв’язок між сном і калорійністю їжі для дітей молодше трьох років. Така залежність була знайдена ще до того, як проявилася помітна різниця у вазі. Вчені дійшли висновку, що саме зайве споживання калорій є ключовим механізмом того, як сон впливає на набір ваги у маленьких дітей.

Процес регулювання гормонів, що відповідають за апетит, порушується через недосипання. Дослідження проводилося в Англії, в ньому взяли участь 1303 сім’ї. У кожній вивчалася тривалість сну дитини віком 16 місяців і харчування у віці 21 місяць.

«Ми знаємо, що більш короткий сон в ранньому дитинстві підвищує ризик розвитку ожиріння, тому ми хотіли з’ясувати, чи споживають такі діти більше калорій», – пояснює доктор Абі Фішер. «Попередні дослідження на дорослих і дітях старшого віку показали, що недолік сну змушує людей їсти у великих кількостях, ніж зазвичай. Однак особливість маленьких дітей полягає в тому, що їх режим харчування контролюють батьки».

«Головний висновок нашої роботи – діти, які менше сплять, споживають занадто багато калорій», – говорить доктор Фішер. «І хоча потрібні подальші дослідження цього питання, батьки вже зараз повинні бути в курсі цієї проблеми».

Шкільне життя

  
Здоровий довгий сон дуже важливий для кожної людини, однак, як виявилося, для маленьких дітей він просто-таки життєво необхідний. Адже якщо дитина недосипає, вона більше їсть, що може привести до ожиріння і інших проблем зі здоров'ям у подальшому. Вчені з'ясували, що 16-місячні діти, які сплять менше десяти годин на день, споживають в середньому на 105 калорій більше, ніж ті, які сплять по тринадцять годин і більше. Таке збільшення добової калорійності з 982 до 1087 калорій становить цілих 10% від добової норми. Зв'язок між їжею, вагою і сном була досліджена раніше на більш старших дітях і дорослих, проте в даній роботі в…

Оцінити

0