день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Гормони змушують людей брехати, показало дослідження

Вчені з Гарвардського університету і Університету Техасу з’ясували, що високі рівні гормонів кортизолу та тестостерону в організмі пов’язані з обманом та іншими формами неетичної поведінки. Тестостерон відповідає за статевий потяг і ріст м’язової маси у чоловіків. Кортизол – гормон стресу, що виділяється під час стресової реакції боротьби або втечі, розповідає The Daily Mail .

У новому дослідженні взяли участь 117 осіб. Фахівці виміряли рівні кортизолу та тестостерону в організмі учасників до і після того, як ті виконали тест з математики. Добровольцям сказали: чим більше правильних відповідей у них буде, тим більше грошей вони отримають. Учасникам дозволили перевірити свої тести перед здачею.

У добровольців, які списували на тесті, виявилися високі рівні тестостерону та кортизолу в організмі, а у тих, хто був чесний, – низькі. За словами дослідників, тестостерон позбавляє від страху перед покаранням і підвищує чутливість до винагороди. А людям з високим рівнем кортизолу обман допомагає зняти стрес. Так, ймовірно, зниження рівня даних гормонів здатне запобігти обману.

Шкільне життя