Здоров'я

Хочете бути стрункими – пийте більше води!

Хочете бути стрункими - пийте більше води!
Хочете бути стрункими – пийте більше води!
Результати відразу декількох досліджень показують, що споживання великої кількості води сприяє зниженню ваги.

Доктор Ребекка Мюкельбауер з Медичного центру при Берлінському університеті каже, що їй часто ставлять запитання про те, чи потрібно пити більше води для того, щоб боротьба із зайвою вагою була результативніше. У зв’язку з цим доктор Мюкельбауер і її колеги вирішили дослідити дане питання.

Ретроспективне дослідження фахівців ґрунтувалося на одинадцяти раніше проведених дослідженнях, три з яких свідчили про те, що споживання великої кількості води було прямо пов’язане з втратою ваги. Учасники, які випивали до їжі дві склянки води, показували набагато кращі результати в схудненні, ніж ті, хто цього не робив.

Автори нової роботи відзначають, що на даний момент не мають у своєму розпорядженні великої доказової бази по даному факту, але підстави так вважати все ж є. Ще одне дослідження, втім, також підтвердило ефективність механізму «більше води – нижче вага»: жінки, які дотримувалися дієти і споживали більше літра води в день, домоглися великих результатів, ніж ті, хто випивав води менше.

Крім того, що вода допомагала знизити учасникам досліджень рівень споживання калорій, є ще одне пояснення цьому зв’язку. Ідея полягає в тому, що питна вода сама по собі збільшує витрату енергії тіла, а більше її надходження в організм забезпечує підвищений термогенез . Також доведено, що заміна солодких напоїв на звичайну воду значно знижує ризик розвитку цукрового діабету.

Back to top button