Конспекти уроків зарубіжної літератури 11 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Глибинні зрушення в поезії початку XX ст. Модернізм і основні течії європейської поезії XX ст. (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА: Глибинні зрушення в поезії початку XX ст. Модернізм і основні течії  європейської поезії  XX ст. Життєвий і творчий шлях австрійського поета Райнера Марії Рільке. «Орфей, Еврідіка, Гермес», «Ось дерево зве­лось»

МЕТА: ознайомити учнів із життям і творчістю поета, пока­зати глибинні зрушення в поезії на зламі віків; роз­вивати навички самостійного здобування інформації, сприйняття матеріалу на слух, уміння аналізувати літературні процеси й сприймати поетичні твори; виховувати прагнення до пізнання одвічних основ буття, природи, людського життя, мистецтва, любов до поезії.

Усі уроки зарубіжної літератури на сайті «Шкільне життя»

ОБЛАДНАННЯ: портрет письменника, видання творів, ілюстративні матеріали, схема «Модернізм».

ХІД   УРОКУ

  1. Мотивація навчальної діяльності учнів

Учитель.

«…Поезія Рільке — це плоди такого внутрішньо­го дозрівання, прозріння суті світу через людську добрість і висо­кість, через болісний процес осягнення радості бути зі світом на “ти”»,— писав Василь Стус. Райнер Марія Рільке — австрійський поет кінця XIX — початку XX ст., творчість якого увібрала все різ­номаніття модерністських напрямів і течій свого часу, у якій він намагався осягнути й донести до читача художнім словом одвічні істини життя. Про нього та глибинні зрушення в поезії початку XX ст. й ітиметься на уроці.

Завантажити: Глибинні зрушення в поезії початку XX ст. Модернізм і основні течії європейської поезії XX ст. (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 80.4 KB, Завантажень: 1381)
  
Back to top button