день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Газована вода всього за 30 секунд пошкоджує зубну емаль

Ковток-другий содової призводить до негативних наслідків для здоров’я дитячих зубів. Дослідження, проведене стоматологами з Університету Аделаїди в Австралії, показало: напої з високою кислотністю (газовані води, фруктові соки, спортивні напої та інші) несуть в собі “потрійну загрозу” для зубної емалі. Збиток може бути завдано менш ніж за 30 секунд.

“Ерозія емалі зубів – дуже поширене в розвинених країнах захворювання. На жаль, часто воно виявляється занадто пізно”, – говорить дослідник Сарбін Ранджіткар. Кількість зубів, порушених ерозією, може постійно зростати. В основному це захворювання розвивається через вживання напоїв з підвищеним рівнем кислотності в дитячому та підлітковому віці.

“Багато дітей і підлітків скрегочуть зубами вночі. У них можуть бути не виявлені захворювання, зригування або рефлюкс, які підвищують кислотність в шлунку. Разом з напоями високої кислотності, це створює потрійну загрозу для дитячих зубів, що приводить до довготривалих негативних наслідків”, – додає Сарбін Ранджіткар.

Пошкодження емалі зуба відбувається протягом перших 30 секунд, як тільки речовина з високою кислотністю вступає в контакт з емаллю. Вчені застерігають: збитку не можна уникнути, просто почистивши зуби, так як він вже завдано. Вони рекомендують батькам давати своїм дітям свіжі фрукти замість фруктового соку. Вживання газованої води і інших подібних напоїв слід уникати.

  
Ковток-другий содової призводить до негативних наслідків для здоров'я дитячих зубів. Дослідження, проведене стоматологами з Університету Аделаїди в Австралії, показало: напої з високою кислотністю (газовані води, фруктові соки, спортивні напої та інші) несуть в собі "потрійну загрозу" для зубної емалі. Збиток може бути завдано менш ніж за 30 секунд. "Ерозія емалі зубів - дуже поширене в розвинених країнах захворювання. На жаль, часто воно виявляється занадто пізно", - говорить дослідник Сарбін Ранджіткар. Кількість зубів, порушених ерозією, може постійно зростати. В основному це захворювання розвивається через вживання напоїв з підвищеним рівнем кислотності в дитячому та підлітковому віці. "Багато дітей і підлітків скрегочуть зубами…

Оцінити

0