Учительська

Гройсман: Про рівень життя педагогів має дбати держава

Держава повинна забезпечити достатньо високий рівень життя українських учителів, тоді як самі педагоги мають піклуватися про своє професійне удосконалення і постійне підвищення кваліфікації.

Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, виступаючи на Всеукраїнській серпневій конференції педагогічних працівників.

“Я би дуже хотів, щоб кожен з вас пишався повагою з боку держави, вашою заробітною платою, матеріально-технічним забезпеченням, соціальними гарантіями. Я би хотів, щоб український вчитель думав тільки над тим, як підвищити свою кваліфікацію, як опанувати нові методики і як робити професійно свою справу, а держава має подбати про те, щоб рівень вашого життя був достатньо високий”, – підкреслив Глава уряду.

Гройсман пообіцяв, що наступного року Кабмін продовжить відстоювати позицію підвищення заробітних плат учителям.

Водночас він наголосив, що освітні традиції в Україні є “дуже сильними”, і, незважаючи на всі труднощі в державі, нам є чим пишатися.

“Я глибоко переконаний у тому, що і наступний 2018 рік буде роком розвитку нашої української якісної освіти. Як би нам не було важко, але ми з вами спільно приречені на успіх”, – звернувся Прем’єр-міністр до освітян.

Раніше Гройсман розповів, що у проекті Державного бюджету на 2018 рік уряд планує закласти нове підвищення заробітних плат для вчителів.

Один коментар

  1. Популізм… Народні депутати не чекають наступний рік, а живуть зараз з “заробітною платою, матеріально-технічним забезпеченням, соціальними гарантіями”, але без поваги народу.

Back to top button