Конспекти уроків географії 8 класУсі уроки географіїФайли

Географічний турнір за розділом «Населення України та світу» (8 клас. Географія)

Географічний турнір за розділом «Населення України та світу».

 Мета уроку: навчальна: актуалізувати, систематизувати та узагальнити знання учнів за темами розділу «Населення України та світу»; розвивальна: стимулювати активну пізнавальну діяльність, вдосконалювати уміння самостійно здобувати знання, стисло і грамотно висловлювати свої міркування та обґрунтовувати їхню правильність; сприяти розвитку зв’язного мовлення, комунікативних властивостей; виховна: виховувати творчу, працелюбну особистість, почуття самокритичності, самовиховання, культуру поведінки, мови; формувати національну свідомість, повагу до рідного народу, толерантне ставлення до інших народів.

Обладнання: підручник, політична карта світу, карта адміністративно-територіального устрою України, атлас, довідники.

Тип уроку: застосування знань, умінь та навичок (географічний турнір).

Очікувані результати: учні зможуть: характеризувати демографічні процеси, особливості розселення, етнічний та релігійний склад населення, трудові ресурси та зайнятість населення в Україні та світі; самостійно застосовувати набуті знання, уміння та навички для аргументації власної позиції щодо особливостей сучасного населення країн світу та України.

Завантажити: Географічний турнір за розділом «Населення України та світу» (8 клас. Географія) (Розмір: 27.7 KB, Завантажень: 401)
Back to top button