Перерва

Ганна Новосад розповіла про програму “Спроможна школа для кращих результатів”

Міністерка освіти України Ганна Новосад розповіла про впровадження опорних шкіл. Про це вона розповіла в ефірі “Сніданку з 1+1”.

“Ми закладаємо першу нову субвенцію, яка називається “Спроможна школа для кращих результатів” – це 3,5 млрд гривень, які ми плануємо спільно з областями витратити на підтримку опорних та великих шкіл”, – розповіла Новосад.

Міністерство хоче вирішити таку проблему: “В Україні є дуже багато маленьких шкіл, особливо в сільській місцевості, які, як правило, надають не високу якість освіти, і якщо ми будемо зберігати таку ситуацію, то ми і далі будемо обмежувати наших дітей в їхньому праві на якісну освіту. Власне ми хочемо допомогти регіонам через інструмент створення опорних шкіл – це школи, які є якісними, до яких є підвезення, дати їм можливість цю якість освіти у сільській місцевості підвищити”.

“Тому ми спрямуємо кошти для облаштування опорних шкіл, подекуди це буде будівництво або з нуля, або завершення, тих об’єктів, які вже є на стадії будівництва, але також паралельно будемо підтримувати не лише великі школи”, – зазначила міністерка.

За її словами, підвезення до опорних шкіл обов’язково буде.

“Ми маємо кошти, які ми віддамо на місця для того, аби вони закупили автобуси”, – додала вона.

Нагадаємо, Міністерка освіти України Ганна Новосад пояснила, хто винен у тому, що у сільських школах погані вбиральні. 

Back to top button