день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Фізична активність на роботі допоможе запобігти безлічі захворювань

Якби всі неактивні люди займалися спортом, можна було б уникнути 5,3 мільйона смертей

Якби всі неактивні люди займалися спортом, можна було б уникнути 5,3 мільйона смертей

Професор Кевін Фентон з Національної служби охорони здоров’я Великобританії закликає співробітників щодня проводити на ногах як мінімум 1 годину в день, повідомляє The Daily Mail . Це врятує від ожиріння і хвороб серця. Кевін Фентон вважає фізичну активність чудодійним засобом. Він каже, що на роботі обов’язково потрібно робити перерви, і радить деякий час працювати стоячи.

Більше 40% жінок і третина чоловіків не виконують рекомендовані норми (30 хвилин вправ п’ять разів на тиждень). Гарвардські вчені стверджують: занадто багато сидіти так само небезпечно для здоров’я, як і тютюн. Ці чинники безпосередньо пов’язані з більшістю смертей у всьому світі. Якби всі неактивні люди займалися спортом, можна було б уникнути 5,3 мільйона смертей від хвороб серця, раку та діабету щороку. Для порівняння – через куріння помирає 5 мільйонів осіб на рік.

Кевін Фентон попереджає: сидіти в офісі по 6-7 годин вкрай шкідливо для нашого здоров’я. Він рекомендує стояти за столом по півгодини двічі на день. Це покращує поставу і кровообіг, і сприяє більшій мобільності в цілому. Вертикальне положення збільшує частоту серцевих скорочень приблизно на десять ударів в хвилину, що, в свою чергу, спалює додаткові 0,7 калорії в хвилину, або 50 на годину.

“Робочі місця роблять нас усе менш і менш активними. Фізичні навантаження запобігають раковим і серцево-судинним захворюванням, і зміцнюють наше психічне здоров’я. Якщо ви стоїте на роботі, то, швидше за все, ви будете більше рухатися, і можливо навіть скористаєтеся сходами замість ліфта . Це допоможе спалити ще кілька калорій “, – говорить професор Фентон.

  
Професор Кевін Фентон з Національної служби охорони здоров'я Великобританії закликає співробітників щодня проводити на ногах як мінімум 1 годину в день, повідомляє The Daily Mail . Це врятує від ожиріння і хвороб серця. Кевін Фентон вважає фізичну активність чудодійним засобом. Він каже, що на роботі обов'язково потрібно робити перерви, і радить деякий час працювати стоячи. Більше 40% жінок і третина чоловіків не виконують рекомендовані норми (30 хвилин вправ п'ять разів на тиждень). Гарвардські вчені стверджують: занадто багато сидіти так само небезпечно для здоров'я,…

Оцінити

0