Здоров'яФізіологія

Фізична активність на роботі допоможе запобігти безлічі захворювань

Якби всі неактивні люди займалися спортом, можна було б уникнути 5,3 мільйона смертей
Якби всі неактивні люди займалися спортом, можна було б уникнути 5,3 мільйона смертей

Професор Кевін Фентон з Національної служби охорони здоров’я Великобританії закликає співробітників щодня проводити на ногах як мінімум 1 годину в день, повідомляє The Daily Mail . Це врятує від ожиріння і хвороб серця. Кевін Фентон вважає фізичну активність чудодійним засобом. Він каже, що на роботі обов’язково потрібно робити перерви, і радить деякий час працювати стоячи.

Більше 40% жінок і третина чоловіків не виконують рекомендовані норми (30 хвилин вправ п’ять разів на тиждень). Гарвардські вчені стверджують: занадто багато сидіти так само небезпечно для здоров’я, як і тютюн. Ці чинники безпосередньо пов’язані з більшістю смертей у всьому світі. Якби всі неактивні люди займалися спортом, можна було б уникнути 5,3 мільйона смертей від хвороб серця, раку та діабету щороку. Для порівняння – через куріння помирає 5 мільйонів осіб на рік.

Кевін Фентон попереджає: сидіти в офісі по 6-7 годин вкрай шкідливо для нашого здоров’я. Він рекомендує стояти за столом по півгодини двічі на день. Це покращує поставу і кровообіг, і сприяє більшій мобільності в цілому. Вертикальне положення збільшує частоту серцевих скорочень приблизно на десять ударів в хвилину, що, в свою чергу, спалює додаткові 0,7 калорії в хвилину, або 50 на годину.

“Робочі місця роблять нас усе менш і менш активними. Фізичні навантаження запобігають раковим і серцево-судинним захворюванням, і зміцнюють наше психічне здоров’я. Якщо ви стоїте на роботі, то, швидше за все, ви будете більше рухатися, і можливо навіть скористаєтеся сходами замість ліфта . Це допоможе спалити ще кілька калорій “, – говорить професор Фентон.