день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Емульгатори та інші добавки підривають здоров’я, довів експеримент

Різні харчові добавки часто використовуються як загусники і стабілізаторів в оброблених продуктах. І, виявляється, вони порушують роботу мікрофлори, викликаючи різні проблеми зі здоров’ям. Був проведений експеримент Університетом Джорджії: мишам давали дві популярні добавки (емульгатори). У результаті тварини набрали вагу, у них підвищився цукор і з’явилися проблеми з шлунково-кишковим трактом, зазначає Live Science .

Емульгатори спровокували незначне запалення та метаболічний синдром. Мабуть, добавки наносили шкоду, провокуючи зростання небезпечних бактерій. Зазвичай емульгатори працюють як загусники, зокрема, в морозиві. Про те, що харчові добавки змінюють мікрофлору, вже було відомо. Наприклад, це під силу карбоксиметилцелюлозі (теж емульгатор).

Отже, мишам давали або 1% -у карбоксиметилцелюлозу або 1% -й полісорбат 80. Саме в такій концентрації сполуки зазвичай містяться в продуктах харчування. У підсумку через нетривалий час здорові гризуни стали більше їсти, повніти. Цукор в їх крові підскочив, і взагалі спостерігалися симптоми метаболічного синдрому. А в кишечнику були ознаки запалення.

Також добавки давали іншій групі мишей, схильної до коліту і запальних захворювань кишечника. У неї добавки сильно погіршували стан. Більш детальний аналіз захисного слизу в кишечнику показав: добавки призводили до зростання бактерій, що мешкають усередині слизу, близько до самим тканинам кишечника. У підсумку ці бактерії починали перетравлювати слиз. Подібні процеси, мабуть, відбуваються і в організмі людей.

Шкільне життя

  
Різні харчові добавки часто використовуються як загусники і стабілізаторів в оброблених продуктах. І, виявляється, вони порушують роботу мікрофлори, викликаючи різні проблеми зі здоров'ям. Був проведений експеримент Університетом Джорджії: мишам давали дві популярні добавки (емульгатори). У результаті тварини набрали вагу, у них підвищився цукор і з'явилися проблеми з шлунково-кишковим трактом, зазначає Live Science . Емульгатори спровокували незначне запалення та метаболічний синдром. Мабуть, добавки наносили шкоду, провокуючи зростання небезпечних бактерій. Зазвичай емульгатори працюють як загусники, зокрема, в морозиві. Про те, що харчові добавки змінюють мікрофлору, вже було відомо. Наприклад, це під силу карбоксиметилцелюлозі (теж емульгатор). Отже, мишам давали або 1% -у карбоксиметилцелюлозу…

Оцінити

0