Конспекти уроків образотворчого мистецтва 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Елементарні поняття про гармонію споріднених кольорів. «Весняна галявина» (1 клас. Образотворче мистецтво)

Тема: Елементарні поняття про гармонію споріднених кольорів. «Весняна галявина».

Мета: активізувати пізнавальний інтерес до мистецтва і природи; навчати свідомо виконувати лінійну будову малюнка, використовуючи лінію горизонту і відомі правила перспективи; формувати вміння самостійно знаходити рішення художніх завдань, що відповідають обраній техніці; розвивати пам’ять, увагу, кругозір учнів; творче та художнє мислення, уяву і фантазію; уміння, пов’язані з передаванням розміру і пропорцій, зорове сприйняття і просторове мислення як основу опанування малюнка; формувати емоційну чуйність до краси природи, уміння помічати її дивні особливості; виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: репродукції картин відомих художників; навчальні роботи з методичного фонду; музичний ряд: аудіозапис (П. Чайковський «Цикл «Пори року. Квітень»); ТЗН; матеріали для демонстрації послідовності та техніки виконання роботи; матеріали та інструменти: альбом для малювання; простий олівець; гумка; гуаш; пензлі № 4, 6; ємність для води; серветки для витирання рук і пензлів; палітра.

Завантажити: Елементарні поняття про гармонію споріднених кольорів. «Весняна галявина» (1 клас. Образотворче мистецтво) (Розмір: 15.8 KB, Завантажень: 746)
Back to top button