Конспекти уроків географії 9 класУсі уроки географіїФайли

Електроенергетика світу. Найбільші країни-виробники та країни-споживачі електроенергії в світі (9 клас. Географія)

Тема. Електроенергетика світу. Найбільші країни-виробники та країни-споживачі електроенергії в світі. Відмінності в структурі виробництва електроенергії на електростанціях різних типів в країнах світу.

Мета: Узагальнити знання учнів про електроенергетичну галузь світу; познайомити учнів зі  структурою галузі та принципами розміщення  електростанцій;   продовжити роботу над розвитком навичок знаходити і аналізувати необхідну інформацію з підручників, тематичних карт, інтернет, статистичного матеріалу; розвивати пізнавальну діяльність учнів, уміння самостійно конструювати свої знання та передавати їх іншим;  показати проблеми та перспективи галузі та вчити знаходити шляхи розв`язання  проблем.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Обладнання та матеріали: підручники та посібники, географічні карти та атласи, географічні енциклопедії, словники, довідники, газети та журнали, інтернет ресурси, додаток – таблиця.

Поняття та терміни: ГЕС (ГАЕС) – «Сан-Ся» (Китай), Ітайпу (Бразилія – Парагвай).

Завантажити: Електроенергетика світу. Найбільші країни-виробники та країни-споживачі електроенергії в світі (9 клас. Географія) (Розмір: 27.7 KB, Завантажень: 500)
Back to top button