день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Дохід українського вчителя треба довести до ринкового рівня, – Гройсман

Зарплату українського вчителя, яка за останні два роки зросла на 75%, треба довести до ринкового рівня. Це дозволить мотивувати викладачів працювати в Україні і підвищувати рівень освіти дітей та юнацтва в нашій державі за вітчизняними програмами і рідною мовою. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи в середній загальноосвітній школі №10 м.Ужгород. Глава Уряду перебуває з робочою поїздкою на Закарпатті.

“Ми підвищили зарплату на 75%. Але цього не достатньо. На Закарпатті кількість вакансій вчителів – понад 1600 посад. Багато викладачів працюють за кордоном. Тож дохід вчителів, особливо в прикордонних областях, має бути конкурентним з колегами з сусідніх країн. У середньостроковій перспективі треба вивести зарплати українських вчителів на ринковий рівень”, – сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що Україна переживає непростий етап трансформацій. “Нам непросто, але ми будемо працювати, аби Україна була успішною”, – зазначив Прем’єр-міністр.

У цьому контексті він торкнувся теми мови і нагадав, що в Україні поважають мови всіх меншин, але державною є українська. І як громадяни України ми маємо знати її. І держава, зі свого боку, має забезпечити умови – навчання: як на педагогічному рівні, так і на рівні широкого мовлення.

  

2 коментарі

  1. Вчителі м.Кам’янське

    БРЕХНЯ! В місті Кам’янське Дніпропетровської області міська влада мало того, що не віддає зарплату вчителям вчасно, так іще й постійно краде в кожного по 15% надбавки, обіцяної урядом. Пан Чернишов – заступник мера, сказав, що “з них і стільки вистачить”. І пан мер білоусов – великий любитель фонтанів – з ним абсолютно згоден. За цей навчальний рік вчителі недоотримали від 8 до 111 тисяч гривень, які їм належать по закону. І плювати панам меру та його прихлебателям на закон, на вчителів і на місто взагалі.

    • Вчителі м.Кам’янське

      * Від 8 до 11 тисяч гривень.