ГоловнеОсвіта і право

Дохід українського вчителя треба довести до ринкового рівня, – Гройсман

Зарплату українського вчителя, яка за останні два роки зросла на 75%, треба довести до ринкового рівня. Це дозволить мотивувати викладачів працювати в Україні і підвищувати рівень освіти дітей та юнацтва в нашій державі за вітчизняними програмами і рідною мовою. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи в середній загальноосвітній школі №10 м.Ужгород. Глава Уряду перебуває з робочою поїздкою на Закарпатті.

“Ми підвищили зарплату на 75%. Але цього не достатньо. На Закарпатті кількість вакансій вчителів – понад 1600 посад. Багато викладачів працюють за кордоном. Тож дохід вчителів, особливо в прикордонних областях, має бути конкурентним з колегами з сусідніх країн. У середньостроковій перспективі треба вивести зарплати українських вчителів на ринковий рівень”, – сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що Україна переживає непростий етап трансформацій. “Нам непросто, але ми будемо працювати, аби Україна була успішною”, – зазначив Прем’єр-міністр.

У цьому контексті він торкнувся теми мови і нагадав, що в Україні поважають мови всіх меншин, але державною є українська. І як громадяни України ми маємо знати її. І держава, зі свого боку, має забезпечити умови – навчання: як на педагогічному рівні, так і на рівні широкого мовлення.

Коментарів: 2

  1. БРЕХНЯ! В місті Кам’янське Дніпропетровської області міська влада мало того, що не віддає зарплату вчителям вчасно, так іще й постійно краде в кожного по 15% надбавки, обіцяної урядом. Пан Чернишов – заступник мера, сказав, що “з них і стільки вистачить”. І пан мер білоусов – великий любитель фонтанів – з ним абсолютно згоден. За цей навчальний рік вчителі недоотримали від 8 до 111 тисяч гривень, які їм належать по закону. І плювати панам меру та його прихлебателям на закон, на вчителів і на місто взагалі.

    1. * Від 8 до 11 тисяч гривень.

Back to top button