ГоловнеПерерва

До 15 вересня в очному форматі запрацюють ще 3 тис. шкіл

В Україні в очному форматі працюють більше 6,7 тисяч шкіл, до 15 вересня мають відкритися ще 3 тисячі, проте майже 4 тисячі продовжуватимуть роботу в дистанційному форматі.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко на брифінгу.

«Загалом в Україні налічується 15 297 шкіл, з них більше половини мають укриття.

Станом на сьогодні на території, контрольованою українською владою, знаходиться понад 13 880 шкіл. З них 1 889 шкіл розташовані на відстані мінімум 40 кілометрів від лінії бойових дій або кордону з рф та рб. Ці школи на offline-навчання виходити не будуть», – сказав він.

Тимошенко розповів, що 1 вересня відчинили свої двері понад 6 780 шкіл, із яких них 4 599 шкіл обладнані укриттями та належним чином оснащені й мають позитивні висновки ОВА, а 2 187 шкіл – мають готові укриття на відстані 100 м від школи.

Водночас він проінформував, що 3093 школи заплановано відкрити до 15 вересня, оскільки вони мають укриття, але ще очікують отримання висновків ОВА.

У той же час заступник керівника ОП зауважив, що 3 998 шкіл не відкриються і до 15 вересня, оскільки не мають ані власних укриттів, ані укриттів на відстані 100 м.

«Ми і й надалі будемо активно працювати над вирішенням забезпечення навчальних закладів укриттями та сховищами», – пообіцяв Тимошенко.

Разом з тим він нагадав, що наразі повністю зруйновано або частково пошкоджено 823 школи.

Читайте також: Деякі питання проведення у 2023 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Back to top button