ГоловнеНормативно-правове забезпечення інформатикаОсвіта і IT

Для школярів створять нову програму викладання інформатики та залучать ІТ-експертів

Для українських школярів створять нову програму викладання інформатики та залучать ІТ-експертів.

Про це повідомила пресслужба Мінцифри у telegram.

Мінцифри разом Міністерством освіти і науки України та програмою EU4DigitalUA анонсували проєкт про оновлення шкільного курсу з інформатики. Пілотний проєкт стартує у 50 школах з 1 вересня 2022 року.

“Перша у світі кібервійна показала, наскільки важливо знати та вміти користуватися інформацією в цифровому просторі. І чим раніше ми почнемо це вивчати, тим краще. Тому на початку року ми спільно з МОН та програмою EU4DigitalUA анонсували проєкт про оновлення шкільного курсу з інформатики “Інформатика NewG” і, попри війну, продовжуємо його реалізовувати”, – йдеться у повідомленні.

До проєкту планують залучити українських та європейських ІТ-експертів та складуть нову програму для навчання та оцінювання учнів. Для початку хочуть створити пілотні освітні ресурси для вивчення інформатики. А згодом розмістити їх у вільному доступі на сайті Всеукраїнської школи онлайн.

Наразі відбувається добір вчителів інформатики та закладів освіти, які долучаться до проєкту. Всі охочі можуть долучитись за посиланням до 29 травня 2022 року.

Читайте також: Mozaik education – рішення, яке допоможе зацікавити учнів та полегшити роботу вчителю

Back to top button