Здоров'яПсихологіяФізіологія

Дівчатка набагато самостійніші хлопчиків, показало дослідження

Згідно з даними попередніх досліджень, в дитячому саду у дівчаток мова та соціальні навички, як правило, розвинені краще, ніж у хлопчиків. У новому дослідженні, проведеному вченими з Університету Ставангера, взяли участь більше 1000 дітей у віці від 30 до 33 місяців з Норвегії. Співробітники дитячого садка спостерігали за поведінкою учасників, пише The Daily Mail.

Дослідження показало: дівчаткам їсти й одягатися самим було простіше, ніж хлопчикам. Крім того, 21,3% дівчаток до цього віку вже позбулися підгузників і могли повідомити, коли їм потрібно в туалет, в порівнянні з 7,5% хлопчиків. Близько 67,8% дівчаток і 42,1% хлопчиків проявляли інтерес до горщика чи унітазу.

Дівчатка активніше брали участь у групових заняттях, де потрібно було спілкуватися, грати в розвиваючі ігри та співати. Ще вони з легкістю переключалися з однієї справи на іншу. Фахівці припускають: відмінності обумовлені біологічними факторами, а також різними очікуваннями і вимогами, що пред’являються до дівчат і хлопчиків.

Шкільне життя

Back to top button