день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Деякі школи не отримають меблі до 1 вересня, – заступник міністра освіти

Не всі підприємства встигають виконувати держзамовлення, тому деякі школи не отримають меблі до 1 вересня.

Кінцевий термін, коли школи отримують замовлені меблі, початок листопада. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив заступник міністра освіти Павбло Хобзей.

«Оскільки в цьому році на Нову українську школу була дана безпрецедентна кількість коштів, наші виробництва не були готові до використання тих грошей. І коли прийшли ці великі замовлення, коли почали проводити тендери на закупку меблів, дуже багато підприємств нашим керівникам освіти скеровують листи про те, що вони не встигають їх виробити до 1 вересня і просять перенести ці терміни. Наша позиція така – хай краще вони зроблять краще, і буде добре, ніж ми будемо квапитися до 1 вересня і звітувати. Тому на 1 вересня в деяких школах, можливо, не буде тих меблів. Але якщо не на 1 жовтня, то до 1 листопада точно всі ці меблі будуть в навчальних закладах», — розповів Павло Хобзей.

Нагадаємо, програма «Нова українська школа» стартує з 1 вересня. На її матеріальне забезпечення уряд виділив більше 1 млрд гривень з бюджету.

  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*