день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Через недосипання можна втратити роботу

Недосипання негативно позначається на когнітивній переробці інформації, концентрації уваги і пам’яті. Дослідники застерігають: крім проблем зі здоров’ям, нестача сну може бути чревата прийняттям невірних рішень, і навіть призвести до втрати роботи. Для людей з недосипанням характерні низький рівень енергії, дратівливість, погана концентрація і пригнічений настрій.

“Чим довше ви страждаєте від нестачі сну, тим нижче стає швидкість переробки інформації. Важливо знати, що нестача сну не можна заповнити за вихідні”, – говорить дослідник Емерсон Віквайр з Говардський медичного центру.

Людям у віці від 40 до 50 років часто хочеться спати на роботі. Це знижує їх продуктивність. “У них є побоювання, що молоді люди більш енергійні і можуть забрати їх роботу або підвищення”, – зазначає Нітун Верма з Вашингтонського центру розладів сну. Однак люди 20-30 років теж страждають від безсонних ночей. “Їх життя більш динамічне, вони активні, тому часто сплять всього по 5 годин на добу”, – додає Нітун Вирма.

На думку вчених, у недосипання безліч причин. Деякі люди – трудоголіки, а деякі – “сови”. Хтось бореться з безсонням або хронічним стресом, а деякі страждають від апное сну. “Ми постійно хочемо спати, тому звикаємо до аденозину – речовини, що викликає сонливість. Навіть коли наша продуктивність падає і когнітивні процеси погіршуються, ми думаємо, що все нормально, як завжди. Насправді, люди з недосипанням позбавляють свій мозок життєво необхідних речей, начебто їжі або води. Забувати про те, що людині потрібно спати вісім годин на добу, не можна”, – говорить Емерсон Віквайр.

  
Недосипання негативно позначається на когнітивній переробці інформації, концентрації уваги і пам'яті. Дослідники застерігають: крім проблем зі здоров'ям, нестача сну може бути чревата прийняттям невірних рішень, і навіть призвести до втрати роботи. Для людей з недосипанням характерні низький рівень енергії, дратівливість, погана концентрація і пригнічений настрій. "Чим довше ви страждаєте від нестачі сну, тим нижче стає швидкість переробки інформації. Важливо знати, що нестача сну не можна заповнити за вихідні", - говорить дослідник Емерсон Віквайр з Говардський медичного центру. Людям у віці від 40 до 50 років часто хочеться спати на роботі. Це знижує їх продуктивність. "У них є побоювання, що молоді…

Оцінити

0