день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Брак вітамінів може призводити до депресії

Орегонський університет вважає, що між депресією і браком вітаміну D у здорових молодих жінок є зв’язок. Але дефіцит вітаміну – все-таки лише один з факторів, що призводять до появи симптомів клінічної депресії, відзначає Zee News .

Вітамін D – важливий елемент, необхідний для підтримки здоров’я кісток, м’язів. При його дефіциті спостерігається зниження імунітету, розвиваються деякі форми раку і хвороби серцево-судинної системи.

Для дослідження зв’язку депресії і дефіциту вітаміну вчені залучили 185 студенток (жінок 18-25 років). Рівень вітаміну оцінювався за аналізом крові. До того ж, добровольці заповнювали анкети, що виявляє симптоми депресії. Перевірка здійснювалася щотижня протягом 5 тижнів.

Щотижня більш ніж у третини виявлялися симптоми депресії. І найчастіше ці проблеми були у жінок з недостатньою концентрацією вітаміну. Учені підкреслюють: БАДи з вітаміном D важливі, але їх не можна вважати повноцінними ліками проти клінічної депресії.

Шкільне життя