Перерва

Більшість шкіл готові до змішаної освіти та будуть працювати у такому режимі

Більшість шкіл готові до змішаної освіти та будуть працювати у такому режимі.

Про це повідомив виконувач обов’язків міністра освіти та науки Сергій Шкарлет під час години запитань до Уряду 18 вересня.

Коментар: “Дуже важливим є здоров’я дитини, вчителя та суспільства, але не менш важливим є психологічне здоров’я та соціалізація дітей. А також можливість батьків працювати під час того, як діти будуть навчатися“, – розповів міністр.

Міністр наголосив, що сьогодні більшість шкіл готова і до змішаної і до дистанційної форми навчання.

Коментар: “Я сподіваюся, що виключно по тих зонах, в яких буде встановлено локдаун ми будемо працювати в режимі повного дистанційного навчання, а більша частина буде працювати в режимі змішаного навчання“, – зазначив Шкарлет.

У відомстві зазначили, що вже напрацювали рекомендації щодо навчання в різних умовах, зокрема для змішаного навчання для сільських та міських шкіл.

Щодо кількості закладів освіти, які не забезпеченні інтернет зав’язком, очільник МОН каже, що є певна неузгодженість позицій стосовно їхнього розрахунку.

За словами нинішнього міністра, коли Міністерство цифрової трансформації зазначає, що 6 тисяч українських шкіл наразі без інтернету, то мова йде про швидкісний зв’язок.

Нагадаємо, що на доплати освітянам виділили 6 млрд. гривень.