день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Безсоння знижує продуктивність людей, що працюють в нічну зміну

Дослідники проаналізували дані 34 осіб, які працювали позмінно на постійній основі. У 26 учасників були розлади, викликані позмінною роботою. Даний розлад пов’язано з тим, що робочі зміни потрапляють на той час, в який людина повинна спати. Воно характеризується скороченням загального часу сну, безсонням або надмірною сонливістю, пише Science World Report.

Вчені з’ясували, що у людей з безсонням сильніше, ніж у тих, хто страждав від надмірної сонливості, знижувалася продуктивність і погіршувалися когнітивні функції. Крім того, рівні втоми в учасників з безсонням виявилися вищими, ніж у добровольців з надмірною сонливістю. Фахівці підкреслюють: сонливість і втома – це різні речі.

Так, лікування безсоння допоможе підвищити продуктивність працівників і захистити їх від виробничих травм. До речі, дослідження, проведене вченими з Університету Тулузи, показало, що позмінна робота погіршує роботу мозку. Зокрема, через такий графік мозок починає прискорено старіти.

Шкільне життя