Здоров'яПсихологіяХарчування

Бажання бути здоровим змушує худнути підлітків з надмірною вагою

Багато хто вважає, що підліток дуже залежить від думки інших людей про нього. Тобто, по ідеї, у підлітків з надмірною вагою повинна бути зовнішня мотивація до схуднення. Однак нове дослідження, проведене в Університеті Бригама Янга, показало: у них існує і внутрішня мотивація. Для деяких вона навіть важливіше, пише Zee News .

У дослідженні взяли участь 40 підлітків, які схудли, а раніше страждали від ожиріння або надлишкової ваги. У середньому, учасники скинули близько 13,6 кілограма і стали важити в межах своєї норми. Крім того, підлітки підтримували вагу протягом року. 60% опитаних схудли через те, що хотіли бути здоровими. Близько 43% відзначили: думка однолітків теж відігравала важливу роль.

Майже всі учасники підкреслили, що вони самі прийняли рішення схуднути. Багатьом підліткам дуже допомогли батьки, які подавали приклад здорового способу життя і готували дієтичні страви. Деякі учасники втрачали вагу, коли переходили в середню школу або інститут. У цей момент у житті підлітків багато змінювалося, тому вони вирішували змінитися і самі.

Шкільне життя

Back to top button