Конспекти уроків мистецтва 10 класУсі уроки образотворчого мистецтва та художньої культуриФайли

Архітектура і скульптура. Міста-заповідники. Монументальна скульптура (10 клас. Художня культура)

ТЕМА:  Архітектура і скульптура. Міста-заповідники. Монументальна скульптура

МЕТА: ознайомлювати учнів із розвитком архітектури та скульптури XX ст., монументальною скульптурою, українськими скульпторами XX ст.; навчити  розрізняти архітектурні стилі XX ст.; ознайомлювати з містами-заповідниками України; навчити бачити красу рідної землі; розвивати зацікавленість  архітектурним мистецтвом XX ст. та скульптурою України, спостережливість,
інтерес до культурної спадщини XX ст.; виховувати любов до мистецтва,  дбайливе ставлення до пам’яток української культури.

ОБЛАДНАННЯ: фотографії архітектурних об’єктів: залізничний вокзал у Києві   (О. Вербицький); будинок Держпрому у Харкові (С. Серафимов, С. Кравець, М. Фельгер); будинок Ради Міністрів УРСР у Києві (І. Фомін, П. Абросимов); будинок Верховної Ради у Києві (В. Заболотний); фотографії скульптур: пам’ятники Артему в Святогорську, княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку в Ромнах, Г. Сковороді в Києві на Контрактовій площі (І. Кавалерідзе); пам’ятник А. Міцкевичу (М. Паращук); фотографії українських міст-заповідників.

Усі конспекти уроків художньої культури  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Архітектура і скульптура. Міста-заповідники. Монументальна скульптура (10 клас. Художня культура) (Розмір: 24.4 KB, Завантажень: 881)
Back to top button