Головне

Археологи знайшли древні Ворота в пекло

Археологи знайшли древні Ворота в пекло
Археологи знайшли древні Ворота в пекло
Група італійський археологів знайшла в Туреччині древні Ворота в пекло, які також відомі як Ворота Плутона.

Як повідомляє The Daily Telegraph, дослідники виявили смертельні ворота, які, згідно з легендою, здатні дуже швидко відібрати життя, серед руїн античного міста Ієраполіс. У давні часи люди вірили, що за воротами знаходиться царство мертвих.

“Це місце так щільно наповнене парами і туманом, що землі під ногами зовсім не видно. А тварина, яка потрапляє сюди, миттєво падає мертвою”, – писав про Ворота в пекло античний історик і географ Страбон.

Біля воріт археологи знайшли кілька колон, присвячених античним богам. Одна із них підписана іменем Плутона – бога підземного царства мертвих.

Дослідники кажуть, що Ворота в пекло справді вбивають навіть зараз. Біля них вони знайшли дуже багато свіжих трупів птахів. Вчені виявили, що на місці воріт активно виділяється з-під землі вуглекислий газ та інші отруйні гази. На їхню думку, саме це і додало містичності воротам.

У людини при нетривалому перебуванні біля воріт ці гази викликають галюцинації. У античні часи жерці використовували Ворота в пекло для ритуалів жертвоприношення Плутону і для того, щоб поспілкуватися з померлими. В VI столітті нашої ери християни зруйнували страшні Ворота в пекло.

Джерело: ТСН

Back to top button