ГоловнеПерерва

Американським школярам видали «Айпад» в освітніх цілях, і вони їх тут же зламали

діти "зламали" планшети і використовують їх в особистих цілях
діти “зламали” планшети і використовують їх в особистих цілях
У школах Лос-Анджелеса недавно стали видавати учням iPad в освітніх цілях. Це виявилося не недовго: вже через тиждень районна влада з’ясували, що діти “зламали” планшети і використовують їх в особистих цілях.

Завдяки цьому учні старшої школи ім.Теодора Рузвельта змогли спокійно заходити на будь-які сайти, і це викликало нові побоювання у зв’язку з прийдешнім введенням iPad в інших школах району. Відомі й випадки злому в інших школах, де програма вже впроваджена.

Як розповіли самі учні, нічого особливого в їх методі немає: вони просто стирали встановлений профіль користувача, після чого на чистій системі могли заходити куди завгодно. Вони писали в Facebook, у Twitter, слухали музику за допомогою Pandora – коротше, займалися тим, чим хотіли.

Влада планували, що кожен учень державних шкіл отримає по планшету протягом року. Школа ім.Теодора Рузвельта стала однією з перших, що взяли участь в програмі. Тепер вчителі бояться, що інформація про спосіб злому швидко пошириться по соціальних мережах, і в усіх школах учні будуть миттєво позбавлятися від закритого профілю.

Back to top button