Конспекти уроків зарубіжної літератури 6 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

А. П. Чехов. Оповідання «Товстий і тонкий». Діалог як основна форма розкриття сюжету (6 клас. Зарубіжна література)

Тема: А. П. Чехов. Оповідання «Товстий і тонкий». Діалог як основна форма розкриття сюжету. Майстерність письменника у змалюванні персонажів. Підтекст. Символічність назви.

Мета: зацікавити учнів багатогранністю особистості письменника; розвивати у дітей вміння наводити приклади висміювання в творі негативних рис характеру людини; вчити дітей висловлювати особисте ставлення до проблем, порушених в оповіданні «Товстий і тонкий»; навчати учнів художньому аналізу тексту; висвітлити поняття оповідання та художня деталь; навчити дітей робити ілюстрації до літературних творів; прищеплювати інтерес до класичної літератури; виховувати в школярів зацікавленість до творчості А.П.Чехова; розуміння неможливості жити за законом рабського схиляння перед владою і багатством; виховувати почуття власної гідності, кращі людські риси, естетичний смак.

Обладнання: портрет А.П.Чехова, виставка фотографій, ілюстрацій до творів А.П.Чехова, підручники із зарубіжної літератури.

Усі конспекти уроків зарубіжної літератури на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: А. П. Чехов. Оповідання «Товстий і тонкий». Діалог як основна форма розкриття сюжету (6 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 37.7 KB, Завантажень: 2362)
Back to top button